Дещо з наших робіт

EVENT (англ.) – означає ПОДІЯ!
Події у нашому житті відбуваються щодня, щосекунди, щомиті, але запам’ятовуються тільки найяскравіші з них – позитивні чи негативні.
Події мають бути яскравими, незвичними, оригінальними, зворушливими чи вражаючими… Такими, що участь у них та спогади про них допомогли пережити складний час сьогоденних реалій. Такими, що об’єднують, згуртовують, додають позитивної енергії, заставляють мріяти про нові події та прагнути зістрічі з ними у МАЙБУТНЬОМУ!
Корпоративні та приватні свята, promo-, BTL-, PR-акції, мотиваційні та командостворюючі програми і тренінги, ділові зустрічі, вечірки, фестивалі, презентації, теле-радіошоу, рольові та ділові ігри, масові заходи… – все це EVENT (ІВЕНТ)! Різні події, кожна з яких СВЯТО!

Батярська забава від «ІнСпе» в клюбі «Пікассо»!

Фірма “ІнСпе” проводить вечірку в стилі “Ретро”, в межах міжнародної стоматологічної виставки „Дентал-УКРАЇНА-2006”!
На порозі клубу гостей зустрічали легендарні львівські екскурсоводи Петро та Іван Радковці, одягнені у стилі 30-х років.

Презентація часопису «Наше весілля»

14-го лютого у Львові відбулася презентація часопису для тих, хто одружується „Наше весілля”. Представлення широкому загалу першого номера „Нашого весілля” було зорганізоване та проведене редакцією журналу та РПА „Капітал-медіа”.