Наші послуги та рішення

РПА «Капітал-Медіа» надає цілий спектр event-послуг — від підбору ведучих, артистів, ді-джеїв до організації святкових та урочистих подій «під ключ». Згідно побажань замовника розробляємо специфічні сценарії, конкурси, забави, змагання, проводимо та контролюємо свято від початку і до завершення.

Event


Організація, проведення, технічне забезпечення конференцій, road-show, фестивалів, урочистих подій, корпоративів, весіль, випускних вечорів.
Організація концертів. Сцена, Звук, Світло.

Детальніше

Розміщення реклами


Розробка рекламних кампаній, медіа планування та розміщення на радіо, ТБ, у пресі. Копірайт, виготовлення аудіо та відео роликів.

Детальніше

Розробка / Програмування web-сайтів


Сайти різноманітної складності, web-дизайн, програмування сайтів.
Хостинг. Підтримка сайтів

Детальніше

Організація та проведення PR та BTL акцій


Стратегічне PR-планування, формування позитивного іміджу, організація прес-конференцій та прес-турів, організація виставкової діяльності, генерування тем інформаційних випусків. Промо-акції.

Детальніше

Web Developer

Lorem Ipsum - це текст-"риба", що використовується в друкарстві та дизайні. Lorem Ipsum є, фактично, стандартною "рибою" аж з XVI сторіччя, коли невідомий друкар взяв шрифтову гранку та склав на ній підбірку зразків шрифтів. "Риба" не тільки успішно пережила п'ять століть, але й прижилася в електронному верстуванні, залишаючись по суті незмінною. Вона популяризувалась в 60-их роках минулого сторіччя завдяки виданню зразків шрифтів Letraset, які містили уривки з Lorem Ipsum, і вдруге - нещодавно завдяки програмам комп'ютерного верстування на кшталт Aldus Pagemaker, які використовували різні версії Lorem Ipsum.

Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, "Тут іде текст. Тут іде текст." Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном "lorem ipsum" відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з'явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).