Рекламно-продюсерська агенція «Капітал-Медіа» працює на ринку event-послуг та реклами з 2006 р.
Компанія заснована людьми, що мають у цих галузях багаторічний досвід та численні здобутки.

Про нас

Рекламно-продюсерська агенція «Капітал-Медіа» працює на ринку event-послуг та реклами з 2006 р. Компанія заснована людьми, що мають у цих галузях багаторічний досвід та численні здобутки.

Керівник компанії Ростислав Ваврів.
Юрій Федечко — креативний директор та керівник проектів компанії.
Василь Русановський — технічний директор, звукорежисер, IT-фахівець, DJ, програміст РПА «Капітал-Медіа».

Компанія «Капітал-Медіа» має потужний досвід в організації та проведенні фестивалів, концертів, корпоративних свят, event-show, урочистих подій, презентацій, конференції і т.д.
Нашими клієнтами були і залишаються багато львівських та українських фірм. Серед них: Компанія «Новонордіск», «Артеріум», «Фоксторт ІТ», мережа супермаркетів «Арсен», ТК «Інтермаркет», ТД «Софі», СП «Лендком», СП «Fuchs-мастила Україна», компанія «Алекс», «Галавтосвіт», «Ніко-Захід», банк «Південний», «Укрсоцбанк», «Індексбанк», Львівський інститут банківської справи, «INSPE», «Медікор», «Гридниця», пансіонат «Славський», туристична фірма «Колізей», «S-Trance», «Танк-транс», СК «Скарбниця», «Техніка для бізнесу», «Львівтрансгаз», «Украерорух», мережа ювелірних магазинів «Соломія», мережа «Оптика-нова», Львівський обласний центр зайнятості, ТРК «Медіа-клуб», Національний академічний театр ім. М. Заньковецької та ін.

Наша компанія співпрацює та дружить з багатьма українськими співаками, виконавцями та групами такими, як Наталка Карпа, ТІК, Павло Табаков, Оля Юнакова, Ліля Ваврін, Андрій Заліско, Олександр Божик, Мирон Блощичак, Тарас Курчик, Андріана, Олена Корнєєва, Захар, Горгішелі, Юрій Цвєтков, Олег Кульчицький, Світязь, От Вінта, Орфей, Пікардійська терція …

Наше кредо у роботі з клієнтом — завжди зробити для замовника трохи більше, ніж обіцяємо!

РПА «Капітал-Медіа» надає цілий спектр event-послуг — від підбору ведучих, артистів, ді-джеїв до організації святкових та урочистих подій «під ключ». Згідно побажань замовника розробляємо специфічні сценарії, конкурси, забави, змагання, проводимо та контролюємо свято від початку і до завершення.

Наше кредо у роботі з клієнтом — завжди зробити для замовника трохи більше, ніж обіцяємо!

РПА «Капітал-Медіа» надає цілий спектр event-послуг — від підбору ведучих, артистів, ді-джеїв до організації святкових та урочистих подій «під ключ».

Згідно побажань замовника розробляємо специфічні сценарії, конкурси, забави, змагання, проводимо та контролюємо свято від початку і до завершення.

Ростислав Ваврів

Керівник компанії

З початку 80-х працював Ді-джеєм, ведучим та сценаристом у найпопулярніших дискотеках Львова. Був учасником, призером та переможцем у обласних та республіканських конкурсах дискотек.

Згодом продовжив свою кар’єру ведучим на радіо «Вільне слово з України» та «Львівській хвилі». Безпосередньо брав участь у заснуванні та розбудові «Львівської Хвилі», де був не тільки ведучим, журналістом та автором програм «Трамвай 12», «Нічні балачки для дорослих», «Ранок на хвилі»…, але й обімав посади копірайтера, сценариста, PR-менеджера, керівника рекламного відділу, комерційного та виконавчого директора, а згодом і директора.
Пройшов численні тренінги та навчання в Україні та за кордоном.

Президент українського фан-клубу «Beatles.UA». Освіта – незакінчена технічна та вища економічна.

Юрій Федечко

Креативний директор та керівник проектів компанії

Після закінчення Рівенського педінституту працював вчителем, а згодом заступником директора школи з культурно-масової роботи, методистом та заступником директора дитячого садочку.

Сценарист, поет, автор та ведучий багатьох дитячих свят та вечорів відпочинку для молоді. Керівник, «ідеолог» та учасник добровільного громадського об’єднання «Відкриті серця», яке впродовж 5-ти років займається доброчинною діяльністю для дітей-сиріт та неповносправних дітей.

Один з найпопулярніших ведучих та тамадів Львова.

Василь Русановський

Технічний директор

Технічний директор, звукорежисер, IT-фахівець, DJ, програміст РПА «Капітал-Медіа».
Закінчив фізичний факультет Університету ім. І. Франка.

Працював на радіо «Львівська хвиля» менеджером з реклами, заступником технічного директора, технічним директором, трафік-менеджером, заступником програмного директора, системним адміністратором, дизайнером… Ще зі шкільних років захоплювався музикою та організовував шкільні дискотеки.

Працював звукорежисером та Ді-джеєм на багатьох міських та загальноукраїнських фестивалях, корпоративах та вечірках, у нічних клубах та інших розважальних закладах. Віце-президент та автор сайту українського фан-клубу «Beatles.UA».